piątek, 28 kwiecień 2017 13:38

Absurd goni absurd

Napisał Super User
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Czekamy na Państwa opisy absurdalnych sytuacji, zachowań itp.

z którymi spotykacie się na co dzień w funkcjonowaniu OSP, PSP lub ochrony przeciwpożarowej, urzędów itp. Jeżeli wyczerpali już Państwo wszelkie swoje możliwości w pokonaniu problemów prawnych, urzędniczych itp. z zakresu w szczególności prawa ochrony przeciwpożarowej, prosimy o zgłaszanie nam takich sytuacji. Poddamy je analizie i postaramy się Państwu pomóc w pokonywaniu trudności, które wydają się nie do pokonania. Prosimy o wcześniejsze zalogowanie się na stronie i przesłanie opisu Państwa problemu za pomocą formularza kontaktowego.

Czytany 1714 razy
Więcej w tej kategorii: « absurd 1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Na zapleczu reformowania ochotniczych straży pożarnych, niczym królika z kapelusza wprowadza się do systemu prawa przepis, który wprost i jednoznacznie zmierza do demontażu przepisów antykorupcyjnych w gminach.


Dokonuje się to wbrew ponad dwudziestoletniej ugruntowanej i poważanej praktyce oraz słusznym i zasadnym liniom orzeczniczym Naczelnego Sądu Administracyjnego i Trybunału Konstytucyjnego.


Tym szkodliwym pomysłom trzeba powiedzieć jednoznaczne i dobitne weto oraz zahamować proces legislacyjny zmierzający w szkodliwym kierunku.


Trefny przepis kładzie cień na dobry projekt ustawy o OSP

LINK DO ARTYKUŁU